Kolędowe Granie 1.0 na ukulele - VOD - Nowa platforma - dostęp roczny
search
 • Kolędowe Granie 1.0 na ukulele - VOD - Nowa platforma - dostęp roczny

Kolędowe Granie 1.0 na ukulele - VOD - Nowa platforma - dostęp roczny


Kurs dostępny na zupełnie nowej, profesjonalnej platformie szkoleniowej https://vabika.pl/

  INSTRUMENTY PO SELEKCJI

Sprawdzane i dobierane pod klienta 100% satysfakcji z zakupu

  DARMOWA WYSYŁKA JUŻ OD 499 zł

Realizowana bezpiecznie w 24h w podwójnych kartonach

  ZWROT PRODUKTU

Zwrot do 14 dni od daty otrzymania zamówienia

  BEZPIECZNE ZAKUPY

Płatności realizowane przez PRZELEWY24, BLIK, PAYPAL, RATY, PAYPO (zapłać za 30 dni)

69,00 zł
Brutto
ilość

Chcesz zaskoczyć swoich najbliższych i umilić im wigilijny wieczór kolędowaniem na ukulele? Skorzystaj z naszego autorskiego kursu – dzięki niemu, szybko i bez problemu nauczysz się grać najpopularniejsze, polskie kolędy. Proste, przejrzyście zaprezentowane opracowania utworów gwarantują, że nawet początkujący ukulelista bez trudu poradzi sobie z opanowaniem świątecznego materiału.

Kolędowe granie na ukulele!

Kurs kolęd na ukulele przygotowany został w bezpłytowej wersji VOD HD – dzięki temu, naukę rozpoczniesz praktycznie od razu, bez konieczności oczekiwania na dostarczenie materiałów tradycyjną pocztą. Wystarczy komputer, telefon, tablet czy smart TV z dostępem do Internetu, by rozpocząć przygodę z kolędowaniem na ukulele. Jeśli więc chcesz zdążyć z nauką gry kolęd na ukulele przed wieczerzą wigilijną, nasz kurs jest właśnie dla Ciebie!

Co znajdziesz w naszym kursie?

Kurs składa się z dwóch modułów – pierwszy z nich prezentuje, jak grać popularne kolędy, z kolei drugi to sekcja akordów, obrazująca, w jaki sposób wydobywać poszczególne dźwięki z Twojego ukulele. W pierwszej części kursu znajdziesz proste opracowanie 6, tradycyjnych kolęd polskich na ukulele:

 • - Oj Maluśki,
 • - Wśród nocnej ciszy,
 • - Do szopy, hej pasterze,
 • - W żłobie leży,
 • - Dzisiaj w Betlejem,
 • - Przybieżeli do Betlejem.

 

W drugiej części, jeszcze raz przećwiczysz wraz z Adrianem wszystkie, potrzebne do grania kolęd akordy. Dzięki temu, udoskonalisz swoją technikę gry bez i trudu poradzisz sobie z świątecznym występem przed rodziną czy znajomymi. Moduł drugi prezentuje akordy:

 • - C-dur,
 • - D-dur,
 • - F-dur,
 • - G-dur,
 • - G-dur7,
 • - A-dur,
 • - d-moll.

Przejrzyste opracowanie kolęd na ukulele

Każda z prezentowanych w kursie kolęd opracowana została w staranny i ułatwiający efektywną naukę sposób. Opracowania składają się z schematów bić akordowych oraz akordów, wyświetlanych podczas nauki oraz w formie wykazu dla danej części utworu. Każda z sekcji akordów jest dokładnie omówiona – zobaczysz, jak ćwiczyć i zmieniać chwyty, by kolęda zaczęła brzmieć tak, jak powinna już po kilku powtórzeniach. Ponadto, tekst każdego utworu wyświetlany jest na bieżąco, co ułatwi Ci naukę jednoczesnego grania i śpiewania.

Z kursu dowiesz się również, jak dobrać tonację, by każdemu uczestnikowi kolędowania śpiewało się wygodnie. Ponadto, poznasz szereg praktycznych porad Adriana, które ułatwią Ci łączenie gry i śpiewu oraz sprawną zmianę akordów i bić.

Jak korzystać z kursu kolęd ukulele w wersji VOD HD?

Kurs w wersji VOD to wysoka jakość obrazu i dźwięku, a także wyjątkowo konkurencyjna cena. By móc z niego korzystać, przy składaniu zamówienia koniecznie podaj adres e-mali @gmail.com – do uruchomienia kursu, niezbędne jest posiadanie konta Google. Jeśli jeszcze go nie masz, kliknij TU i załóż je w zaledwie klika sekund. Po udostępnieniu kursu, zaloguj się na portal YouTube przy pomocy podanego przy zakupie adresu e-mail – to wystarczy, by móc bez ograniczeń korzystać ze wszystkich materiałów.

W razie jakichkolwiek problemów lub pytań, skontaktuj się z nami e-mailowo lub przez zamieszczony w dziale Kontakt formularz.

KolędoweG1.0UVOD

Specyficzne kody

Opinie ()

Napisz swoją opinię

Kolędowe Granie 1.0 na ukulele - VOD - Nowa platforma - dostęp roczny

Kurs dostępny na zupełnie nowej, profesjonalnej platformie szkoleniowej https://vabika.pl/

Napisz swoją opinię

8 innych produktów