Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 289,00 zł - 290,00 zł

Ukulele Sopranino

Ukulele sopranino to instrument, który jest z nami od XIX wieku. Choć nie jest tak popularny w muzyce rozrywkowej, jak chociażby gitara, to w ostatnich latach muzycy sięgają po niego coraz chętniej. Ukulele występuje w wielu ciekawych wariantach. Jednym z nich jest ukulele sopranino Co warto wiedzieć na jego temat? Jakie są jego bardzo nietypowe wymiary? Wyjaśniamy!


Jaki rozmiar ma ukulele sopranino?

Ukulele sopranino – w przeciwieństwie do chociażby do ukulele koncertowego charakteryzują naprawdę kompaktowe rozmiary. W zasadzie jest to najmniejsze ukulele na jakim można nauczyć się grać. Bardzo często nazywa się je (oczywiście żartobliwie) kieszonkowym ukulele. Długość instrumentu nie przekracza zazwyczaj 40 centymetrów. To bardzo niewiele. Będzie to więc idealny model ukulele chociażby dla najmłodszych chcących nauczyć się grać na takim instrumencie. Poza tym ukulele sopranino, można wygodnie zabrać ze sobą w podróż, gdyż zmieści się do większego plecaka.

Dlaczego warto zamówić ukulele sopranino na nauczsiegrac.pl?

W sklepie nauczsiegrac.pl oferujemy naszym klientom bardzo szeroki wybór ukulele – także tych z kategorii sopranino. Zdecydowanie wyróżniają się one na tle setek innych typów instrumentów muzycznych. Jeśli nie wiesz na jaki dokładnie produkt się zdecydować – możesz się z nami skontaktować. Drobiazgowo przedstawimy Ci każdy model interesującego Cię urządzenia i pomożemy dobrać je w taki sposób, by okazało się bardzo trafnym zakupem. Nasza oferta jest bardzo bogata – dzięki temu każdy klient znajdzie w niej coś dla siebie.

Służymy pomocą nie tylko podczas składania zamówienia. Z właściwym zaangażowaniem przekazujemy informacje o przebiegu całego procesu jego realizacji oraz rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości gdy te tylko się pojawią. Z nami w wygodny sposób – nie ruszając się sprzed ekranu komputera – wybierzesz sprzęt muzyczny w stu procentach spełniający wszystkie Twoje oczekiwania.

Ukulele Sopranino

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry