Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 488,00 zł - 1 489,00 zł

Ukulele Basowe

Ukulele basowe to bardzo specyficzna wersja instrumentu pochodzącego ze słonecznych Hawajów. W odróżnieniu od jego klasycznej wersji oferuje nam niższe brzmienie. Ukulele basowe występuje w wersji „unplugged” oraz zelektryfikowanej. Co warto wiedzieć na jego temat?


Jakie ukulele basowe wybrać na początek?

Na samym początku warto zastanowić się nad tym, od jakiego ukulele basowego zacząć swoją przygodę z tym instrumentem. Ukulele basowe dzielimy bowiem na klasyczne modele („bezprzewodowe”, z pudłem rezonansowym) oraz ukulele basowe elektryczne (wyposażone w przetworniki piezo). Zdecydowanie dobrym krokiem będzie stawianie pierwszych kroków z ukulele basowym o klasycznej budowie. Można je kupić w rozsądniejszej cenie. Poza tym dzięki niemu łatwo przekonamy się czy ukulele basowe jest dla nas. Gdy już opanujemy w satysfakcjonującym stopniu grę na ukulele basowym (wyczujemy układ progów) i złapiemy przysłowiowego bakcyla, wtedy możemy zdecydować się na zakup elektrycznego ukulele basowego, które to dzięki współpracy w zestawie z odpowiednim wzmacniaczem pozwoli nam na regulację tonu brzmienia oraz głośności generowanych za jego pośrednictwem dźwięków.

Dlaczego warto zamówić ukulele basowe na nauczsiegrac.pl?

Swoje pierwsze ukulele basowe warto zamówić w sklepie nauczsiegrac.pl. W wyborze odpowiedniego typu ukulele basowego oraz jego modelu pomogą Ci wykwalifikowani doradcy klienta, którzy wesprą Cię swoją wiedzą w kwestii doboru parametrów instrumentu. Poinstruują Cię także w kwestii wyboru odpowiedniego wzmacniacza dla Twojego nowego elektrycznego ukulele basowego (to bardzo ważna kwestia) oraz dedykowanych pokrowców. Sklep nauczsiegrac.pl to także bezpieczne zakupy on-line, szybka wysyłka, sprawna dostawa za pośrednictwem zaufanych firm kurierskich i profesjonalna obsługa posprzedażowa. W razie jakichkolwiek problemów z Twoim zamówieniem – jesteśmy do dyspozycji. Zaufały nam setki muzyków. Z nami możesz być spokojny o swoje zakupu!

Ukulele Basowe

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry