Naucz się grać to sklep muzyczny w Kaliszu stworzony z nieposkromionej miłości do muzyki. Jego założycielem jest Adrian Miniarski - muzyk, kompozytor, nauczyciel gry na gitarze i ukulele. W sklepie muzycznym Naucz się grać znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć grać na wymarzonym instrumencie lub rozwinąć muzyczną karierę.

Odwiedź nasz sklep muzyczny w Kaliszu

ul. Główny Rynek 15/27 62-800 Kalisz

Wejście od ul. Piekarskiej

Tel: 733407924

Od poniedziałku do piątku:

11:00-15:00

W sobotę i niedzielę nieczynne. 

Naucz się grać - najlepszy sklep muzyczny w Kaliszu!

Na Głównym Rynku w Kaliszu stworzyliśmy wymarzoną przestrzeń dla miłośników muzyki – profesjonalistów i osób początkujących. Na klientów czeka szeroka gama nowych instrumentów muzycznych, które zanim znalazły się w asortymencie NSG, zostały osobiście przetestowane przez obsługę pod kątem jakości wykonania i brzmienia. Chcieliśmy zbudować najlepszy sklep muzyczny w Kaliszu. Ponad 1000 pozytywnych opinii w Google pokazuje, że chyba jesteśmy na właściwej drodze. Wpisz w wyszukiwarkę „sklep muzyczny Kalisz” i zobacz, który punkt jest najwyższej oceniany i najczęściej polecany przez klientów.

Co nasz sklep posiada w ofercie?

Nasz sklep muzyczny w Kaliszu oferuje przede wszystkim instrumenty:

  • ukulele,
  • gitary,
  • keyboardy i pianina,
  • instrumenty dla dzieci,
  • mandoliny,
  • skrzypce,
  • flety

oraz wiele innych, w tym mało popularne, jak kazoo czy tamburyny na stopę. Wszystkie pochodzą od sprawdzonych, renomowanych marek, jak Mahilele, Mahimahi, Yamaha, Casio, Everplay, Ambra, Richwood, Korala, Ortega, Flight, Cascha, Enya, Pokopoko. Aby sprostać zróżnicowanym potrzebom i możliwościom klientów, do ofertę komponujemy zarówno na bazie produktów premium, jak również klasy średniej i budżetowych. Jednak nawet ekonomiczne instrumenty muszą cechować się co najmniej akceptowalną jakością. W asortymencie sklepu muzycznego Naucz się grać znaleźć można także szeroką gamę akcesoriów dla muzyków: struny, stroiki, kostki, wzmacniacze, pokrowce, stojaki, słuchawki etc. Kupisz u nas podręczniki do nauki gry na instrumentach oraz niepowtarzalne, muzyczne prezenty.

Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

Warto wybrać nasz sklep muzyczny nie tylko ze względu na różnorodność oferty, konkurencyjne ceny i liczne promocje. W Naucz się grać spotkasz ludzi naprawdę rozumiejących i podzielających Twoją pracę i pasję. Nasza obsługa posiada muzyczną wiedzę, doświadczenie w branży i ogromną cierpliwość. Możesz zawsze liczyć na kompetentne doradztwo i szczere zdanie. Jeśli będziesz szukać nietypowego instrumentu lub trudno dostępnego elementu, postaramy się go załatwić. Nie zrobisz u nas jedynie zakupów. Pod tym samym adresem prowadzimy profesjonalny serwis instrumentów muzycznych. Regulujemy je, stroimy i naprawiamy. Przywracamy nawet mocno uszkodzonym instrumentom dawną świetność. Odwiedź nasz sklep muzyczny w Kaliszu i dołącz do świata muzyki! Nie możesz wpaść do nas osobiście? Zapraszamy do sklepu internetowego NSG.