Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2 049,00 zł - 4 099,00 zł

Pianina sceniczne

Szukasz instrumentu klawiszowego świetnej jakości, ale równocześnie zależy Ci na mobilności? Sprawdź pianina sceniczne! To dobry wybór dla wszystkich muzyków, którzy chcą posiadać lekkie pianino przenośne przy zachowaniu wszystkich funkcjonalności. Sprawdź renomowane produkty marki Casio i wybierz swoje nowe pianino sceniczne już dziś!


Przenośne pianino a klasyczne pianina cyfrowe

Pianina cyfrowe zawojowały rynek! Nauka gry na instrumentach klawiszowych jest i zawsze była bardzo popularna. Obecnie technologia daje wiele możliwości, ma to także wpływ na konstrukcje nowych pianin scenicznych. Instrumenty te są bardzo podobne do klasycznych, analogowych pianin, jednak posiadają obecnie wiele dodatkowych udogodnień. Przede wszystkim twórcy pianin cyfrowych zwracają uwagę na to, aby głębia brzmienia była zachowana. Także konstrukcja jest zbliżona do pierwowzoru po to, aby można było zachować technikę gry. Jednak przenośne pianino cyfrowe to dużo więcej możliwości – można uzyskać dzięki niemu różnorodne brzmienie, łatwiej dostosować poziom natężenia do pomieszczenia, a także ćwiczyć grę nawet nocą, dzięki portowi, do którego możemy podłączyć słuchawki. Pianina przenośne to instrument idealny dla każdego nowoczesnego muzyka!

Pianino cyfrowe przenośne – dla kogo?

Sceniczne pianino to rodzaj pianina cyfrowego. Do jego największego atutu należy zaliczyć mobilność sprzętu. Twórcy pianina przenośnego dedykują go osobom, które muszą zabierać ze sobą instrument. Dlatego pianino sceniczne będzie świetnym rozwiązaniem dla muzyków koncertujących, którzy często się przemieszczają. Należy pamiętać, że pianino cyfrowe przenośne będzie dużo lepszym rozwiązaniem dla czynnych zawodowo muzyków niż dla początkujących. A to z tego względu, że duża część przenośnych pianin nie posiada w swojej konstrukcji wzmacniaczy lub głośników wewnętrznych. Zazwyczaj tego typu instrument wymaga podłączenia profesjonalnego wzmacniacza z zewnątrz. Istnieją jednak modele pianin cyfrowych przenośnych, które posiadają wbudowane głośniki. Takie modele są warte polecenia dla osób uczących się grać, którym zależy na niższej wadze instrumentu.

Wybierz pianino przenośne dla siebie!

Zastanawiasz się, czy pianino przenośne to sprzęt dobry dla Ciebie? Skontaktuj się z nami! Chętnie doradzimy w wyborze idealnego instrumentu, dopasowanego pod Twoje potrzeby!

W naszym sklepie znajdziesz przenośne pianino, które spełni Twoje oczekiwania! To dlatego, że jesteśmy dystrybutorem renomowanych marek, które zdobyły uznanie w oczach zawodowych muzyków. Szczególnie polecamy pianina cyfrowe przenośne firmy Casio, która w swoim asortymencie posiada instrumenty zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów.

Do najpopularniejszych i najchętniej kupowanych modeli należą:

  • Casio PX 160 – szczególnie polecane dla średnio zaawansowanych muzyków. W pełni funkcjonalne przenośne pianino, na które w naszym sklepie możesz mieć aż 5 lat gwarancji!
  • Casio PX 560 – pianino cyfrowe przenośne, które idealnie sprawdzi się podczas koncertów, a także w studiu nagraniowym dzięki mnogości funkcji.
  • Casio PX-S1000 – niezwykle kompaktowy instrument. To przenośne pianino posiada wiele dodatkowych udogodnień takich, jak zupełnie nowa, innowacyjna klawiatura oraz możliwość połączenia z aplikacją Chordana Play for Piano!

Pianina sceniczne

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Porozmawiaj na WhatsApp!