Lista produktów marki MAHILELE

Marka Mahilele, należąca do włoskiej grupy producentów instrumentów Aquila, specjalizuje się w produkcji ukulele sopranowych, wykonanych z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS. Instrumenty marki cieszą się uznaniem zarówno początkujących, jak i zaawansowanych ukulelistów, przede wszystkim ze względu na ich wyjątkowe brzmienie i wygodę użytkowania.

Wyjątkowe instrumenty z wytrzymałego tworzywa

Mahilele konstruuje swoje ukulele z nowoczesnego tworzywa sztucznego ABS. Materiał ten wyróżnia się wysoką wytrzymałością – znajduje on zastosowanie m.in. w produkcji elementów samochodów, sprzętu sportowego czy broni palnej – jest on przy tym również wyjątkowo elastyczny. Te cechy tworzywa ABS sprawiają, że doskonale sprawdza się ono w przypadku ukulele – wykonany z niego instrument idealnie wybrzmiewa, a gra na nim jest wygodna. W instrumentach Mahilele, z ABS wykonane jest pudło rezonansowe, z kolei przód instrumentu to drewniana sklejka – dzięki temu rozwiązaniu, ukulele łączą w sobie korzystne cechy tworzywa z tradycyjnym designem. Dodatkowo, pudło sopranów tej marki jest z tyłu specjalnie uwypuklone oraz lekko chropowate, co umożliwia wygodną grę na stojąco.

Inną, istotną korzyścią, wynikającą ze stosowania przez Mahilele ABS w produkcji swoich ukulele, jest wyjątkowa wytrzymałość instrumentów. Bez obaw można zabrać je ze sobą w podróż, grać na nich w plenerze czy przy ognisku, sprawdzą się one również w przypadku najmłodszych, czasem nieostrożnie obchodzących się z ukulele, muzykantów.

Doskonała jakość dźwięku w przystępnej cenie

Dzięki zastosowaniu w ich produkcji tworzywa ABS, ukulele sopranowe Mahilele wyróżniają się znacznie pełniejszym i głośniejszym brzmieniem, w porównaniu z innymi instrumentami w tym rozmiarze i z tej półki cenowej. Wydawane przez nie dźwięki są przy tym czyste i piękne – ukulele Mahilele nigdy nie brzęczy. Na wyjątkową jakość jego brzmienia wpływają również wysokiej jakości struny Super Nylgut marki Aquila – proste w strojeniu i wyjątkowo wygodne w użytkowaniu.

Bogate wzornictwo Mahilele

To, co wyróżnia ukulele Mahilele, to również szeroki wybór zdobiących instrumenty wzorów. Marka oferuje zarówno produkty o tradycyjnej stylistyce – w kolorze naturalnego drewna, białe i czarne – jak i z oryginalnymi motywami na płycie wierzchniej. Wśród instrumentów Mahilele 3.0 znaleźć można ukulele z kolekcji ART Series, zdobione reprodukcjami słynnych obrazów, takich jak m.in. „Gwieździsta noc” van Gogha, geometryczne kompozycje Pieta Mondriana czy „Wielka fala w Kanagawie” jednego z najsłynniejszych japońskich malarzy, Hokusai Katsushiki. Mahilele oferuje również inne, niebanalne modele – z barwnym ptakiem, czaszką czy z otworem rezonansowym w kształcie serca.


Mahilele - Ukulele Sopranowe:

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-12 z 34 pozycji

Porozmawiaj na WhatsApp!