Lista produktów marki Richwood guitars

Szukasz dobrej, lecz niedrogiej gitary elektrycznej, akustycznej czy elektroakustycznej? Postaw na model z oferty Richwood! Instrumenty tej amerykańskiej marki to solidne wykonanie, wysokiej jakości drewno i świetne brzmienie. Dowiedz się więcej i zamów gitarę Richwood już dziś!

Richwood – o marce

Wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych marka Richwood zajmuje się produkcją instrumentów strunowych nieprzerwanie od 1979 roku. Każda gitara Richwood wykonywana jest ręcznie, ze starannie wyselekcjonowanego drewna rezonansowego. Instrumenty uzupełniane są o wysokiej klasy osprzęt gitarowy, taki jak mostki Wilkinson czy Duesenberg, co gwarantuje ich doskonałe brzmienie.

Gitary Richwood cieszą się uznaniem zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalnych muzyków. Korzystają z nich m.in. polski gitarzysta Jacek Hiro, znany m.in. ze współpracy z grupami Decapitated i Kat & Roman Kostrzewski, holenderski zespół The Road Home czy irlandzka wokalistka i gitarzystka Luan Parle.

Gitara Richwood – jakość w przystępnej cenie

Gitary Richwood to przede wszystkim doskonały kompromis między jakością i ceną – wyróżniają je nowatorskie rozwiązania, poprawiające komfort gry i brzmienie, którego nie powstydziłyby się instrumenty z wyższej półki cenowej.

Jak pisze Wojciech Wytrążek w opublikowanej w Magazynie Gitarzysta recenzji gitary Richwood Standard RE-125-HB oraz modeli Custom RE-129-BK i RE-129-OR: Grając na Richwoodach, spodziewałem się, że za prezentowane przez nie brzmienie należy zapłacić nieco więcej. (…)Dobra jakość drewna i wykonania przekłada się na powtarzalność ich indywidualnych cech. (…)Uzyskujemy z nich dźwięk, który w klasie cenowej poniżej 1.500 zł wydawał się być raczej nieosiągalny.

Zaufaj opiniom ekspertów – postaw na gitarę Richwood, gwarantującą najlepsze brzmienie w swojej klasie cenowej!

Modele gitar Richwood

Wśród gitar Richwood znaleźć można modele elektryczne, klasyczne, akustyczne, elektroakustyczne oraz akustyczne gitary basowe. Marka tworzy jednak nie tylko gitary – na jej asortyment składają się również inne instrumenty strunowe, takie jak banjo i mandoliny, a także akcesoria – wzmacniacze i zapasowe przetworniki.

Richwood oferuje trzy kolekcje gitar i instrumentów strunowych – Artist Series, obejmującą gitary akustyczne, elektroakustyczne i klasyczne, Master Series, w skład której wchodzą gitary elektryczne, akustyczne, banjo i mandoliny oraz All Solid Master Series, zawierającą wyłącznie mandoliny wykonane w całości z litego drewna.

Gama gitar Richwood obejmuje szeroki wybór instrumentów zarówno dla prawo- jak i leworęcznych. Ponadto, marka oferuje gitary akustyczne w większości, popularnych rozmiarów – wśród oferowanych przez Richwood modeli znajdziesz m.in. akustyki Dreadnought, Auditorium, Grand Auditorium i Parlor.

Gitary Richwood w naszej ofercie

Chcesz kupić gitarę Richwood? Jesteś w najlepszym, możliwym miejscu! Oferujemy szeroki wybór gitar akustycznych i elektroakustycznych Richwood z kolekcji Artist Series, a także gitary elektryczne Master Series. Każdy instrument, dostępny w naszym sklepie został dokładnie sprawdzony, nastrojony i przetestowany – możemy zagwarantować, że trafi do Ciebie najlepszy, sprawny i doskonale brzmiący egzemplarz.

Sprawdź gitary Richwood dostępne w naszej ofercie:

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-12 z 37 pozycji

Porozmawiaj na WhatsApp!