Założyciel sklepu Naucz Się Grać - Adrian Miniarski

Sklep Naucz Się Grać powstał w 2002 roku z inicjatywy Adriana Miniarskiego, który jest doświadczonym muzykiem, kompozytorem oraz nauczycielem gry na gitarze i ukulele z ponad 30-letnim stażem. Nasza oferta skierowana jest zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych muzyków, a sklep specjalizuje się w sprzedaży instrumentów muzycznych oraz akcesoriów.

W naszej ofercie znajdują się między innymi gitary, ukulele, pianina, keyboardy, skrzypce, a także mikrofony, wzmacniacze, statywy i wiele innych instrumentów i akcesoriów. Dodatkowo, oferujemy również usługi serwisowe, takie jak wymiana strun w ukulele lub gitarze, czy montaż pinu w gitarze/ukulele. Przed wysyłką każdy instrument jest dokładnie sprawdzany i strojony, ponieważ dla nas kluczowe jest zatwierdzenie instrumentu przed wysyłką i zapewnienie, że Klient otrzymuje instrument na lata, który będzie zawsze spełniał jego oczekiwania.

W naszym sklepie pracują doświadczeni muzycy, którzy chętnie udzielą fachowej porady oraz pomogą w doborze odpowiedniego instrumentu dla Twoich potrzeb. Jeśli jesteś początkującym muzykiem i nie wiesz, od czego zacząć, to zachęcamy do skorzystania z naszych kursów nauki gry na gitarze lub ukulele. Pełna oferta dostępna jest na naszej platformie kursów online – Praktyczna edukacja w najlepszym wydaniu :)

W naszym sklepie znajdziesz tylko najwyższej jakości instrumenty muzyczne, które przed wysyłką są dokładnie selekcjonowane i sprawdzane pod względem jakości wykonania oraz wygody gry. Adrian Miniarski poświęca dużo czasu, aby każdy instrument odpowiednio przetestować i zapakować przed wysyłką , co pozwala nam zapewnić naszym Klientom wysoką jakość, dobrą obsługę i wsparcie posprzedażowe. Naucz Się Grać to serwis, który powstał z miłości do muzyki i jest skierowany dla osób, które chciałyby również ją pokochać.

Porozmawiaj na WhatsApp!