Założycielem portalu nauczsiegrac.pl jest urodzony w Kaliszu Adrian Miniarski, zawodowy muzyk, kompozytor, nauczyciel gitary i ukulele.

Od 10 lat pracuje w zawodzie nauczyciela gitary i ukulele, wcześniej w Państwowej szkole Muzycznej w Kaliszu, do której sam chodził przez 12 lat swojego życia, a aktualnie w swojej prywatnej szkole Naucz się grać.

Nauczanie gry na instrumentach stało się jego pasją już od samego początku kariery nauczycielskiej, dlatego też powstał kanał YouTube Naucz się grać i nasz sklep On-Line, w którym oferujemy tylko najwyższej jakości kursy nauki i selekcjonowane sprawdzane osobiście przez Adriana instrumenty.

Jeśli nigdy nie wierzyliście, że będziecie grać na gitarze i ukulele, cóż, uwierzcie! To naprawdę możliwe!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć