Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 469,00 zł

Marka

Marka

Nauka gry na ukulele

Chcesz samodzielnie, w domowym zaciszu nauczyć się grać na ukulele? Poznaj nasze kursy gry na tym instrumencie, przygotowane w wygodnej, bezpłytowej wersji VOD! Zawarte w nich materiały pozwolą Ci krok po kroku opanować wszystkie, najważniejsze zasady gry na ukulele.


Ukulele dla początkujących

Jeśli chcesz opanować akordy oraz łączenie ich z biciem i śpiewem, kurs „Pakiet Startowy edycja Ukulele” to produkt dla Ciebie. Podczas 11 lekcji krok po kroku nauczysz się wszystkich kluczowych elementów, dzięki którym poczujesz się pewnie z ukulele w ręce, a Twoja gra stanie się znacznie swobodna i bardziej płynna. Przystępna forma kursu sprawia, że nauka gry na ukulele nie sprawi Ci żadnego problemu!

Świąteczny kurs ukulele

Znasz podstawy gry na ukulele? Chcesz swoje umiejętności muzyczne zaprezentować podczas świąt? Sprawdź nasze kursy kolęd, z których pomocą szybko nauczysz się grać najpopularniejsze świąteczne klasyki. W obu wersjach kursu znajdziesz łącznie 12 kolęd, takich jak:. Wśród nocnej ciszy, Dzisiaj w Betlejem czy Cicha noc. Konstrukcja kursu ułatwia efektywną naukę gry – podczas każdej lekcji, wyświetlane są akordy i schematy bić, a także tekst kolędy z akordami. Każdy utwór jest dokładnie omawiany, dzięki czemu dowiesz się w jaki sposób zmieniać chwyty, by kolęda zabrzmiała odpowiednio po kilku powtórzeniach. Dodatkowe wskazówki Adriana pomogą Ci w łączeniu gry ze śpiewem oraz w odpowiednim doborze tonacji, by każdemu śpiewało i kolędowało się wygodnie.

Co wyróżnia kursy gry na ukulele w wersji VOD?

Wszystkie kursy na ukulele przygotowane zostały w bezpłytowej wersji VOD – to rozwiązanie jest korzystne z kilku powodów:

  • ● naukę możesz rozpocząć praktycznie od razu – nie musisz czekać na dostarczenie płyt z materiałami tradycyjną pocztą,
  • ● lekcje odtworzysz na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu,
  • ● uczyć możesz się wszędzie i o każdej porze,
  • ● jakość obrazu i dźwięku jest znacznie wyższa, niż w przypadku kursów tradycyjnych,
  • ● zaoszczędzisz pieniądze – kurs VOD jest znacznie tańszy, niż jego płytowy odpowiednik.

By skorzystać z lekcji, musisz posiadać konto Google. Po zakupie i udostępnieniu kursu, wystarczy, że zalogujesz się na YouTube za pomocą podanego w naszym sklepie adresu e-mail@gmail.com. W razie jakichkolwiek problemów i wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Nauka gry na ukulele

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-12 z 36 pozycji

Aktywne filtry