
ABSONIC Książka SZKOŁA NA WERBEL
Szkoła na werbel ( + mp3 online) - podręcznik kreatywnego perkusisty
"
Najłatwiejsze piosenki na Bum Bum Rurki lub kolorowe dzwonki - PLANSZE" G. Templin
Sprawdzane i dobierane pod klienta 100% satysfakcji z zakupu
Realizowana bezpiecznie w 24h w podwójnych kartonach
Zwrot do 14 dni od daty otrzymania zamówienia
Płatności realizowane przez BLIK, iMoje, PayPal, Raty, PayPo
Zestaw plansz z tekstami, których sylaby pokolorowane są zgodnie z międzynarodowym system ChromaNotes. Jest to system stosowany na całym świecie, w którym poszczególnym dźwiękom odpowiada konkretny kolor.
Dzięki kolorom możemy w bardzo łatwy sposób grać na Bum Bum Rurkach (Boomwhackers), dzwonkach naciskanych, dzwonkach z rączką, dzwonkach na tubach lub innych instrumentach zgodnych z systemem ChromaNotes. Wystarczy, że uderzymy rurkę lub dzwonek w danym kolorze. Kolejnym atutem publikacji są piosenki, które wszyscy znają i śpiewają: Gama C-dur, Kosi, kosi łapci, Biedroneczka, Siała baba mak, Pszczółka śpi w ogrodzie, Tańczymy labada,
Wlazł kotek na płotek, Pojedziemy na łów, Te opolskie dziouchy, Dwa malutkie misie. Piosenki te są bardzo łatwe do zagrania, zbudowane są przeważnie z 4 lub 5 dźwięków.
24 str. A4, miękka oprawa.
Szkoła na werbel ( + mp3 online) - podręcznik kreatywnego perkusisty
"Szkoła na flet prosty" Ryszard Stadnik
Bum Bum Przedszkole to zbiór 24 przepisów na zabawy w Bum Bum Rurkową muzykę przeznaczone dla najmłodszych.
Najłatwiejsze piosenki na bum bum rurki, dzwonki i inne kolorowe instrumenty - NUTY
Najłatwiejsze kolędy na dzwonki chromatyczne lub inne
Zeszyt do nut adresowany do pasjonatów i uczniów muzyki.
Najłatwiejsze kolędy - nuty na harmonijkę ustną - Beata Kossowska, Grzegorz Templin
Porozmawiajmy :)