Keyboard YAMAHA PSR-F52 DO NAUKI
search
 • Keyboard YAMAHA PSR-F52 DO NAUKI
 • Keyboard YAMAHA PSR-F52 DO NAUKI
 • Keyboard YAMAHA PSR-F52 DO NAUKI
 • Keyboard YAMAHA PSR-F52 DO NAUKI
 • Keyboard YAMAHA PSR-F52 DO NAUKI
 • Keyboard YAMAHA PSR-F52 DO NAUKI
 • Keyboard YAMAHA PSR-F52 DO NAUKI
 • Keyboard YAMAHA PSR-F52 DO NAUKI

Keyboard YAMAHA PSR-F52 DO NAUKI


Keyboard dla każdego - Yamaha PSR-F52

  INSTRUMENTY PO SELEKCJI

Sprawdzane i dobierane pod klienta 100% satysfakcji z zakupu

  DARMOWA WYSYŁKA JUŻ OD 499 zł

Realizowana bezpiecznie w 24h w podwójnych kartonach

  ZWROT PRODUKTU

Zwrot do 14 dni od daty otrzymania zamówienia

  BEZPIECZNE ZAKUPY

Płatności realizowane przez PRZELEWY24, BLIK, PAYPAL, RATY, PAYPO (zapłać za 30 dni)

529,00 zł
Brutto
ilość

Keyboard dla każdego

PSR-F52 to idealny keyboard dla osób, które chcą nauczyć się grać. Posiada wszystkie niezbędne funkcje, aby rozpocząć przygodę z muzyką. Czy może być lepszy sposób na spróbowanie swoich sił w muzyce niż keyboard wyprodukowany przez światowej sławy producenta instrumentów Yamaha? PSR-F52 oferuje solidne podłoże dla każdego, kto chce rozpocząć grę na keyboardzie.

Wszystko czego potrzebujesz, aby zacząć grać

Nie tylko pianina, gitary czy instrumenty dęte - Yamaha PSR-F52 została wyposażona w brzmienia instrumentów (Voices), które są niezbędne do wykonywania muzyki z wielu różnych regionów. Funkcja automatycznego akompaniamentu (Style) dostarcza radości z grania z wirtualnym zespołem i zawiera różnorodne style, nie tylko standardowe gatunki, takie jak rock czy jazz, ale również te, które oddają esencję muzyki uwielbianej w wielu różnych krajach.

Co więcej, PSR-F52 dostarcza wiele opcji zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych muzyków. Można pobrać bezpłatnie książkę z nutami (Song Book), która zawiera wiele popularnych utworów, filmy z lekcjami gry, skorzystać z funkcji Smart Chord, umożliwiającej korzystanie z trybu Style bez znajomości akordów... i wiele więcej!

Jest to keyboard dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania i styl w jakim chce grać.

Keyboard, z którego można korzystać bez ograniczeń.

Ważnym aspektem przy zakupie keyboardu jest jakość dźwięku i łatwość obsługi, ale także pewność, że instrument jest bezpieczny, solidny i trwały. Nasze wysokie standardy jakości, aby sprostać wymaganiom profesjonalnych muzyków, szerokie wsparcie techniczne, oraz bogata oferta to powody, dla których ludzie na całym świecie wybierają instrumenty muzyczne Yamaha.

Lokalne style akompaniamentu

Utwory zbudowane w oparciu o znane rytmy i frazy są kluczem przyciągającym uwagę słuchaczy. Funkcja automatycznego akompaniamentu Yamaha oferuje podkłady z wykorzystaniem rytmów, linii basu i fraz dostosowanych do progresji akordów sterowanych lewą rękę grającego. Tylko Yamaha posiada wyczerpującą wiedzę na temat muzyki i instrumentów potrzebną do stworzenia akompaniamentu tak dopracowanego, że nawet profesjonalni muzycy uznają go za na tyle dobry, aby używać go na scenie. PSR-F52 posiada 158 stylów, znacznie szerszy wybór niż jego poprzednik, PSR-F51. Wybieraj spośród rocka, jazzu, Eurotrance i innych światowych gatunków, jak również stylów, których potrzebujesz, by grać ulubione utwory, od Modern Dangdut (Indonezja) i Reggaeton POP (muzyka latynoska) do Saeidy (Bliski Wschód), Modern Afrobeat (Afryka), Bhangra (Indie) i wiele innych. Możesz czerpać przyjemność z ulubionych utworów w ich oryginalnych stylach, lub spróbować zagrać je inaczej, aby zobaczyć, co przyniesie Ci większą radość!

Funkcje dla początkujących

PSR-F52 jest pełen funkcji, które pomogą początkującym cieszyć się muzyką. Biblioteka utworów Song zawiera standardy z całego świata, których słuchanie sprawia ogromną przyjemność. Możesz pobrać bezpłatną książkę z nutami (Song Book) i odtwarzając utwór wyciszyć nuty lewej lub prawej ręki i spowolnić utwory, co z pewnością ułatwi ćwiczenie. Korzystając z funkcji Smart Chord, możesz sterować automatycznym akompaniamentem (Style) jednym palcem i nie martwić się o zapamiętywanie skomplikowanych akordów. Wypróbuj utwory w książce Song Book oznaczone ikoną Smart Chord! Dostępne są również filmy z lekcjami do najpopularniejszych utworów z książki Song Book. Ćwiczenie krok po kroku jest kluczem do opanowania gry na keyboardzie.

Specyfikacja:

 • Klawiatura 61 klawiszy
 • 136 brzmień (w tym 41 World Voices) +
 • 8 Drum Kits (w tym 5 World Drum Kits)
 • 32 głosy polifonii
 • 69 wbudowanych utworów
 • 158 wbudowanych stylów akompaniamentu,
 • zawierających 75 stylów World
 • Bezpłatny cyfrowy śpiewnik "Song Book"
 • Lekki i kompaktowy
Yamaha
PSR-F52

Specyficzne kody

Opinie ()

Napisz swoją opinię

Keyboard YAMAHA PSR-F52 DO NAUKI

Keyboard dla każdego - Yamaha PSR-F52

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty

8 innych produktów