Patronite
Napisane przez   Bez kategorii     0 Komentarze     wyświetlenia (70)
Strojenie ukulele to niezbędna czynność, którą powinno się wykonywać przed każdym graniem. Instrument leżąc w futerale jakiś czas, może zmienić strój. Jest to zjawisko naturalne i nie powinno wywoływać niepokoju, bowiem naciąg strun w instrumencie nie jest stały. Dlatego też sprawdzenie przed...
Napisane przez   Bez kategorii     0 Komentarze     wyświetlenia (596)
Jeśli chcesz nauczyć się grać, ale stoisz przed dylematem: ukulele czy gitara, to koniecznie przeczytaj ten tekst! Znajdziesz tutaj różnice pomiędzy ukulele a gitarą i dowiesz się, jakie są zalety i wady tych dwóch instrumentów. Takie zestawienie z pewnością pomoże w podjęciu decyzji co do zakupu!
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć