Napisane przez   Bez kategorii     0 Komentarze     wyświetlenia (71)
Osoby, które dopiero uczą się grać na ukulele, często borykają się z problemem tego, jak dokładnie uderzać w struny. Tak samo jak na gitarze? A może obowiązują tutaj zupełnie inne zasady?
Napisane przez   Bez kategorii     0 Komentarze     wyświetlenia (51)
Zastanawiasz się, czy kupić gitarę klasyczną, czy akustyczną? Przeczytaj nasz poradnik i wybierz instrument, dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań!
Napisane przez   Bez kategorii     0 Komentarze     wyświetlenia (96)
Nie wiesz, jakie struny do ukulele wybrać? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, jak dopasować struny do ukulele sopranowego i koncertowego!
Napisane przez   Bez kategorii     0 Komentarze     wyświetlenia (426)
Zastanawiasz się, jakie pianino cyfrowe wybrać? Przeczytaj nasz poradnik i poznaj najciekawsze modele z różnych półek cenowych!
Napisane przez   Bez kategorii     0 Komentarze     wyświetlenia (756)
Na początku muzycznej drogi zazwyczaj mamy w sobie ogromne pokłady motywacji do nauki. Jest ona niezbędna, aby osiągnąć sukces! Jednak sam zapał do gry, systematyczny trening i dobry nauczyciel nie wystarczą, by zostać mistrzem czarnych i białych klawiszy. Równie ważna jest kwestia doboru...
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć