Patronite
Napisane przez   Bez kategorii     0 Komentarze     wyświetlenia (106)
Mówi się, że muzyka łagodzi obyczaje. Bez wątpienia jest w tym sporo prawdy. Warto jednak spojrzeć na rozwój muzyczny młodego człowieka w sposób nieco szerszy. Dlaczego jest on tak ważny?
Napisane przez   Bez kategorii     0 Komentarze     wyświetlenia (800)
Ci z Was, którzy dopiero myślą o zakupie ukulele, zapewne już wiedzą, że jest to instrument prosty w obsłudze i w nauce. Często też takie osoby doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jakimiś podstawami wiedzy trzeba dysponować. Często tym „progiem wejścia” jest umiejętność czytania tabów. Co...
Napisane przez   Bez kategorii     0 Komentarze     wyświetlenia (2428)
Osoby, które dopiero uczą się grać na ukulele, często borykają się z problemem tego, jak dokładnie uderzać w struny. Tak samo jak na gitarze? A może obowiązują tutaj zupełnie inne zasady?
Napisane przez   Bez kategorii     0 Komentarze     wyświetlenia (654)
Zastanawiasz się, czy kupić gitarę klasyczną, czy akustyczną? Przeczytaj nasz poradnik i wybierz instrument, dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań!
Napisane przez   Bez kategorii     0 Komentarze     wyświetlenia (2555)
Nie wiesz, jakie struny do ukulele wybrać? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, jak dopasować struny do ukulele sopranowego i koncertowego!
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć