Patronite
Napisane przez        0 Komentarze     wyświetlenia (733)
Keyboard dla początkujących jest często wybieranym instrumentem przez młodych miłośników muzyki. Jakie cechy powinien mieć idealny keyboard dla początkujących? Czy to prawda, że dobry keyboard na początek to spory wydatek? Sprawdźmy to!
Napisane przez        0 Komentarze     wyświetlenia (4528)
Czy zakładanie strun jest proste? Zdania na ten temat są podzielone. Czy istnieje uniwersalna odpowiedź na to, jak założyć struny do gitary klasycznej? A jak założyć struny do gitary akustycznej? Z tego wpisu dowiesz się wszystkiego o wymianie strun!
Napisane przez        0 Komentarze     wyświetlenia (7862)
Chyba każdy z nas kiedyś chciał nauczyć się grać na gitarze. Bez wątpienia jest w tym instrumencie coś magicznego. Coś, co przyciąga do niego kolejne pokolenia młodych muzyków. Czy nauka gry na gitarze jest skomplikowana? Jaka gitara dla początkujących będzie najlepsza? Sprawdźmy!
Napisane przez        0 Komentarze     wyświetlenia (4652)
Kalimba to mały instrument muzyczny z rodziny idiofonów szarpanych, który staje się coraz bardziej popularny w Europie. Pochodzi ona ze środkowej Afryki i jej początki datuje się na 3000 lat wstecz. Jej prosta konstrukcja sprawia, że każdy jest w stanie nauczyć się na niej grać. Czy warto...
Napisane przez        0 Komentarze     wyświetlenia (4355)
Jak zacząć naukę gry na keyboardzie? To pytanie zadaje sobie wiele osób. To świetny instrument, zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Co trzeba o nim wiedzieć? Czy nauka gry na keyboardzie jest skomplikowana?
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć